1. kolo družstav přípravek

Máme za sebou parádní neděli, kdy naše přípravka vyrazila do Staré Boleslavi na 1. kolo družstev. Počasí nám přálo a děti si závodní den v pořádně užily. Naši nejmladší atleti (ročníky 2015–2019) se do toho opřeli ve velkém stylu. Každý z nich musel zvládnout náročný trojboj: sprint na 50 m, skok daleký (měřený z místa odrazu) a hod kriketovým míčkem. Vrcholem celého dopoledne byla oblíbená smíšená štafeta na 8 x 200 m, kde se ukázal náš týmový duch. Naše štafeta „A“ ve složení Čermák, Šipošová, Žáková, Vyhnanovská, Pávková, Šantavá, Hykešová a Ticháčková si v silné konkurenci doběhla pro 4. místo.
Skok daleký byl vyhlášen jako tzv. „žolíková“ disciplína, ve které pořadatelé vyhodnocovali nejlepší jednotlivce v každé kategorii. A naši závodníci se rozhodně neztratili.
Dívky (2017)
Veronika Fialová tuto kategorii ovládla a zvítězila (3,57 m)! Skvělý výsledek našich atletek v této kategorii doplnila 3. místem Magdaléna Dolečková (3,36 m), 4. místem Sofie Gregorová (3,30 m) a 6. místem Melanie Amy Skopalová (3,24 m).
Dívky (2016)
Výborné 6. místo vybojovala Linda Hykešová (3,60 m), hned za ní na 7. místě skončila Tereza Pávková (3,43 m).
Chlapci (2016)
Oliver Mistoler bral 13. příčku (2,97 m) a Vilém Hošek skončil na 14. místě (2,95 m).
Dívky (2015)
V nejstarší kategorii přípravek obsadila 10. místo Vendula Ticháčková (3,73 m).
Chlapci (2015)
Nejlépe z našich kluků skončil Jan Čermák, který obsadil 12. místo (3,64 m).

Děkujeme všem rodičům za podporu a dětem za skvělou reprezentaci Neratovic! Uvidíme se na tréninku. 💙💪