1. kolo družstev mladšího žactva

Ve čtvrtek 30. dubna proběhlo 1. kolo družstev mladšího žactva na stadionu ve Staré Boleslavi a naše děvčata vybojovala skvělé 4. místo a v dalších kolech budou bojovat o postup do krajského finále 💪 Výsledky.

Celý tým předvedl bojovný výkon a padla řada osobních rekordů. Skvělou tečku za závodem udělala naše štafeta na 4×300 m, která jasně zvítězila 🥇

Nejvíce bodů získala Rozálie Dolečková, která ovládla běhy na 60 i 150 m. Svým výkonem na 150 m se navíc posunula na 1. místo letošních českých tabulek mladších žákyň.

Výborně si vedla také Sabina Horáková, která tentokrát startovala mimo soutěž a po zlepšení osobního rekordu na 60 m překážek se rovněž zařadila na 1. místo letošních tabulek.

Róza se Sabčou budou příští týden v Benešově bojovat o nominaci do týmu Středočeského kraje na červnovou Olympiádu dětí a mládeže.

Gratulujeme všem a držíme palce do dalších kol! 🍀