Úterník

22.08.2017 22:32

Dnešní dopoledne bylo ve znamení zakaboněné oblohy. Bohužel dešti jsme se nakonec nevyhnuli, tak byl dopolední trénink kratší. Po rozcvičce se děti rozdělily do čtyř družstev. Ta celý den soutěžila o sladkou odměnu. Odpoledne v rámci soutěží děti vyběhly několik desítek kopečků a ani o tom pořádně nevěděly. Po sečtení bodů bylo uděleno jen první a druhé místo, na kterém se umístily vždy dva týmy. Rozdíl mezi družstvy činil pouze jeden bod. Děti jsou velcí bojovníci. A jak už jsme psali, všichni jsou i moc šikovní.

Po večeři děti povinně sundaly ruce z mobilních zařízení a vyrazily na čerstvý vzduch. Část dětí vyrazila do lesa na lana, další skupinka hrála fotbal a zbytek šel s Martinem na podvečerní vycházku.

K obědu dnes bylo maso na paprice s knedlíkem a k večeři zapečené těstoviny. K snídani mají děti „švédský stůl“ – šunka, sýr, marmeláda …., ale u většiny stejně vyhrávají cereálie (čokoládové kuličky).

Nyní děti předstírají spánek, my předstírat nejdeme….J.Fotky z dnešního dne (lehce přeházené) naleznete  zde https://atletikanera.rajce.idnes.cz/Zasada_2017_utery/

.Zpět