Fotogalerie

KP jednotlivců v hale 20. 1. 2024 – Amálie Kučerová, Ema Studená, Sofie Filípková a Eliška Beranová
KP jednotlivců v hale 20. 1. 2024 – Viktorie Turková a Melánie Šamšová
KP jednotlivců v hale 20. 1. 2024 – Sofie Filípková a Eliška Beranová
KP jednotlivců v hale 20. 1. 2024 – Amálie Kučerová a Ema Studená
KP jednotlivců v hale 20. 1. 2024 – Sofie Filípková, Ema Studená a Amálie Kučerová
KP jednotlivců v hale 20. 1. 2024 – Sofie Filípková
KP jednotlivců v hale 20. 1. 2024 – Melánie Šamšová
KP jednotlivců v hale 20. 1. 2024 – Honza Šverma
KP jednotlivců v hale 20. 1. 2024 – Ema Studená
KP jednotlivců v hale 20. 1. 2024 – Ema Studená
HMČR ve vícebojích – Kuba Lenoch a Kačka Kučerová – Stromovka 10. 2. 2024
HMČR ve vícebojích – Kuba Lenoch – Stromovka 10. 2. 2024
VZ Strahov 17. 2. 2024 – Sabina Horáková a Ema Studená
VZ Strahov 17. 2. 2024 – Josef Pittner
Velikonoční hala 16. 3. 2024 – Jablonec n. N.
Velikonoční hala 16. 3. 2024 – Jablonec n. N. – Sabina Horáková 3. místo (dálka)
Velikonoční hala 16. 3. 2024 – Jablonec n. N. – Sabina Horáková 3. místo (60 m/př.)
Velikonoční hala 16. 3. 2024 – Jablonec n. N.
Čokoládová tretra 9. 4. 2024 Vyškov – Sabina Horáková
Čokoládová tretra 9. 4. 2024 Vyškov – Sabina Horáková – 3. místo v hodu raketkou
Čokoládová tretra 9. 4. 2024 Vyškov – Sabina Horáková – 3. místo v běhu na 300 m
CeskyBrod 20240414 15
Závody Český Brod 14. 4. 2024
Závody Český Brod 14. 4. 2024
Závody Český Brod 14. 4. 2024
Závody Český Brod 14. 4. 2024
Závody Český Brod 14. 4. 2024
Závody Český Brod 14. 4. 2024
Závody Český Brod 14. 4. 2024
Závody Český Brod 14. 4. 2024
Závody Český Brod 14. 4. 2024
Závody Český Brod 14. 4. 2024
Závody Český Brod 14. 4. 2024
Závody Český Brod 14. 4. 2024
Závody Český Brod 14. 4. 2024
Závody Český Brod 14. 4. 2024
Starší přípravka 1. místo – Polabský pohár přípravek 2021
Soustředění – Kořenov 08/2021
Krajský přebor 2021 – Jiří Strnad 2. místo na 300 m
EKAG 2021 – atleti TJ Neratovice
Dominik Zajac – EKAG 2021 – hod oštěpem 1. místo
Tereza Kučerová 1. místo a rekord ČR v hodu oštěpem (Ml. žákyně) EKAG 2021
Youth Athletics 2021 – Jiří Strnad 2. místo na 800 m
Starší přípravka – finále krajského přeboru 2021 – 1. místo
Mezikrajové utkání družstev ml. žactva 2021 – Ema, Kuba a Dominik
Středočeský kraj vítězem mezikrajského utkání družstev ml. žactva 2021 – Ema, Kuba a Dominik byli součástí týmu
Atleti TJ Neratovice 09/2021
Nehvizdský běh 11/2021 – 1. místo Kateřina Wohlštátová

© 2023 Atletický oddíl TJ Neratovice