Fotogalerie

KP jednotlivců v hale 20. 1. 2024 – Amálie Kučerová, Ema Studená, Sofie Filípková a Eliška Beranová
KP jednotlivců v hale 20. 1. 2024 – Viktorie Turková a Melánie Šamšová
KP jednotlivců v hale 20. 1. 2024 – Sofie Filípková a Eliška Beranová
KP jednotlivců v hale 20. 1. 2024 – Amálie Kučerová a Ema Studená
KP jednotlivců v hale 20. 1. 2024 – Sofie Filípková, Ema Studená a Amálie Kučerová
KP jednotlivců v hale 20. 1. 2024 – Sofie Filípková
KP jednotlivců v hale 20. 1. 2024 – Melánie Šamšová
KP jednotlivců v hale 20. 1. 2024 – Honza Šverma
KP jednotlivců v hale 20. 1. 2024 – Ema Studená
KP jednotlivců v hale 20. 1. 2024 – Ema Studená
HMČR ve vícebojích – Kuba Lenoch a Kačka Kučerová – Stromovka 10. 2. 2024
HMČR ve vícebojích – Kuba Lenoch – Stromovka 10. 2. 2024
VZ Strahov 17. 2. 2024 – Sabina Horáková a Ema Studená
VZ Strahov 17. 2. 2024 – Josef Pittner
Velikonoční hala 16. 3. 2024 – Jablonec n. N.
Velikonoční hala 16. 3. 2024 – Jablonec n. N. – Sabina Horáková 3. místo (dálka)
Velikonoční hala 16. 3. 2024 – Jablonec n. N. – Sabina Horáková 3. místo (60 m/př.)
Velikonoční hala 16. 3. 2024 – Jablonec n. N.
Čokoládová tretra 9. 4. 2024 Vyškov – Sabina Horáková
Čokoládová tretra 9. 4. 2024 Vyškov – Sabina Horáková – 3. místo v hodu raketkou
Čokoládová tretra 9. 4. 2024 Vyškov – Sabina Horáková – 3. místo v běhu na 300 m
CeskyBrod 20240414 15
Závody Český Brod 14. 4. 2024
Závody Český Brod 14. 4. 2024
Závody Český Brod 14. 4. 2024
Závody Český Brod 14. 4. 2024
Závody Český Brod 14. 4. 2024
Závody Český Brod 14. 4. 2024
Závody Český Brod 14. 4. 2024
Závody Český Brod 14. 4. 2024
Závody Český Brod 14. 4. 2024
Závody Český Brod 14. 4. 2024
Závody Český Brod 14. 4. 2024
Závody Český Brod 14. 4. 2024
Závody Český Brod 14. 4. 2024
Závody Český Brod 14. 4. 2024
Duhové závody – Líbeznice 20. 4. 2024
Duhové závody – Líbeznice 20. 4. 2024
Duhové závody – Líbeznice 20. 4. 2024
Duhové závody – Líbeznice 20. 4. 2024
Duhové závody – Líbeznice 20. 4. 2024
Duhové závody – Líbeznice 20. 4. 2024
Duhové závody – Líbeznice 20. 4. 2024
Duhové závody – Líbeznice 20. 4. 2024
Duhové závody – Líbeznice 20. 4. 2024
20240531 Viceboj StaraBoleslav 1
20240531 Pripravka 2kolo 8
20240531 Pripravka 2kolo 7
24. 5. 2024 – 1. kolo družstev mladšího žactva – Stará Boleslav
31. 5. 2024 – 2. kolo družstev přípravek – Čelákovice
31. 5. 2024 – 2. kolo družstev přípravek – Čelákovice
31. 5. 2024 – 2. kolo družstev přípravek – Čelákovice
27. 5. 2024 – Sabina Horáková – semifinále Čokoládové tretry – Ostrava
31. 5. 2024 – 2. kolo družstev přípravek – Čelákovice
31. 5. 2024 – 2. kolo družstev přípravek – Čelákovice
31. 5. 2024 – 2. kolo družstev přípravek – Čelákovice
8. 5. 2024 – Krajský přebor jednotlivců mladšího žactva v Kutné Hoře
8. 5. 2024 – Krajský přebor jednotlivců mladšího žactva v Kutné Hoře
25. 5. 2024 – 1. kolo družstev přípravek – Český Brod
19. 5. 2024 – Krajský přebor staršího žactva – Martin Zeman 3. místo (200m/př.)
18. 5. 2024 – Krajský přebor jednotlivců dorostu a juniorů
8. 5. 2024 – Krajský přebor jednotlivců mladšího žactva v Kutné Hoře
8. 5. 2024 – Krajský přebor jednotlivců mladšího žactva v Kutné Hoře
3. 5. 2024 – 1. kolo madšího žactva družstev – Stará Boleslav
29. 4. 2024 – Sprinterský trojboj Strará Boleslav
29. 4. 2024 – Sprinterský trojboj Strará Boleslav
5. 5. 2024 – Benešov – Krajský přebor dorostenců ve víceboji – 3. místo Jakub Lenoch
29. 4. 2024 – Sprinterský trojboj Strará Boleslav
29. 4. 2024 – Sprinterský trojboj Strará Boleslav
29. 4. 2024 – Sprinterský trojboj Strará Boleslav
29. 4. 2024 – Sprinterský trojboj Strará Boleslav
29. 4. 2024 – Sprinterský trojboj Strará Boleslav
29. 4. 2024 – Sprinterský trojboj Strará Boleslav
15. 6. 2024 – MČR juniorů a dorostu
15. 6. 2024 – MČR juniorů a dorostu
VZ Slavie – 27. 6. 2024 – 2. místo Sabina Horáková (kriket)
VZ Slavie – 27. 6. 2024 – 3. místo Nikol Švermová (dálka)
VZ Slavie – 27. 6. 2024 – 1. místo Sabina Horáková a 3. místo Barbora Doušová (dálka)
VZ Slavie – 27. 6. 2024 – 1. místo Sabina Horáková (60 m)
VZ Slavie – 27. 6. 2024 – 2. místo Sabina Horáková (150 m)
VZ Slavie – 27. 6. 2024
SilvestrovskaHala 27. 12. 2027
Mikulášská Hala 2. 12. 2023
Ukončení sezóny a vyhlášení nejlepších atletů našeho oddílu – 3. 10. 2023
3. místo Krajské finále přípravek – 24. 9. 2023 Beroun
3. místo Krajské finále přípravek – 24. 9. 2023 Beroun
3. místo Krajské finále přípravek – 24. 9. 2023 Beroun
3. místo Krajské finále přípravek – 24. 9. 2023 Beroun
3. místo Krajské finále přípravek – 24. 9. 2023 Beroun
PripravkaBeroun 20230924 03
3. místo Krajské finále přípravek – 24. 9. 2023 Beroun
3. místo Krajské finále přípravek – 24. 9. 2023 Beroun
3. místo Krajské finále přípravek – 24. 9. 2023 Beroun
Krajské fInále družstev mladších žákyň – 23. 9. 2023 Kutná Hora
Krajské fInále družstev mladších žákyň – 23. 9. 2023 Kutná Hora
Jakub Lenoch MČR žáků 2023 (Břeclav) – 3. místo 100 m/př.
Jakub Lenoch MČR žáků 2023 (Břeclav) – 3. místo 100 m/př.
Jakub Lenoch MČR žáků 2023 (Břeclav) – 3. místo 100 m/př.
Jakub Lenoch a Ema Vyšínská na MČR žáků 2023 – Břeclav
4. kolo přípravek – Čelákovice 8. 9. 2023
4. kolo přípravek – Čelákovice 8. 9. 2023
4. kolo přípravek – Čelákovice 8. 9. 2023
4. kolo přípravek – Čelákovice 8. 9. 2023
4. kolo přípravek – Čelákovice 8. 9. 2023
4. kolo přípravek – Čelákovice 8. 9. 2023
20230908 190611 resized
4. kolo přípravek – Čelákovice 8. 9. 2023
EKAG 2023
EKAG 2023
EKAG 2023
EKAG 2023
EKAG 2023
EKAG 2023
EKAG 2023
EKAG 2023
EKAG 2023
EKAG 2023
EKAG 2023
Kemp vítězů – 2. turnus 31. 7. 2023
Kemp vítězů – 2. turnus 31. 7. 2023
Kemp vítězů – 1. turnus 3. 7. 2023
Kemp vítězů – 2. turnus 31. 7. 2023
Kemp vítězů – 1. turnus 3. 7. 2023
Kemp vítězů – 1. turnus 3. 7. 2023
Kemp vítězů – 2. turnus 31. 7. 2023
Kemp vítězů – 1. turnus 3. 7. 2023
Kemp vítězů – 2. turnus 31. 7. 2023
Kemp vítězů – 1. turnus 3. 7. 2023
Kemp vítězů – 1. turnus 3. 7. 2023
Sabina Horáková a Sofie Filípková 26. 6. 2023 (Ostrava) – Čokoládová tretra
Mezikrajové utkání družstev staršího žactva – Jakub Lenoch – Stará Boleslav 25. 6. 2023
Mezikrajové utkání družstev staršího žactva – Jakub Lenoch – Stará Boleslav 25. 6. 2023
Starší přípravka – Čelákovice 23. 6. 2023
MČR staršího žactva ve vícebojích – Jakub Lenoch 1. místo – 4. 6. 2023 Přerov
MČR staršího žactva ve vícebojích – Jakub Lenoch 1. místo – 4. 6. 2023 Přerov
MČR staršího žactva ve vícebojích – Jakub Lenoch 1. místo – 4. 6. 2023 Přerov
MČR staršího žactva ve vícebojích – Jakub Lenoch 1. místo – 4. 6. 2023 Přerov
Nehvizdy 2. 6. – Starší přípravka
KP ve vícebojích staršího žactva – Jakub Lenoch 1. místo – Benešov 21. 5. 2023
KP ve vícebojích staršího žactva – Jakub Lenoch 1. místo – Benešov 21. 5. 2023
KP ve vícebojích staršího žactva – Jakub Lenoch 1. místo – Benešov 21. 5. 2023
KP jednotlivců mladšího žactva – Beroun 20. 5. 2023
Starší přípravka – Čelákovice 19. 5. 2023
Sabina Horáková 16. 5. 2023 (Český Těšín) – Čokoládová tretra
Lucie Rychtecká 2. místo – IX. ročník atletického trojboje – Mělník 10. 5. 2023
Krajský přebor Středočeského kraje staršího žactva – Kolín 7. 5. 2023
Krajský přebor Středočeského kraje staršího žactva – Ema Vyšínská a Jakub Lenoch – Kolín 7. 5. 2023
Mladší žactvo – Stará Boleslav 5. 5. 2023
Májové závody – 1. místo v kriketu – Sofie Filípková – Juliska 1. 5. 2023
Májové závody – Sabina Horáková a Sofie Filípková – Juliska 1. 5. 2023
Májové závody – 1. místo na 60 m – Sabina Horáková – Juliska 1. 5. 2023
Mladší žactvo – Stará Boleslav 21. 4. 2023
Mladší žactvo – Stará Boleslav 21. 4. 2023
Mladší žactvo – Stará Boleslav 21. 4. 2023
Mladší žactvo – Sabina Horáková – Stará Boleslav 21. 4. 2023
Duhové závody – Líbeznice 16. 4. 2023 – Mladší přípravka
Mladší žactvo – Sofie Filípková – Stará Boleslav 21. 4. 2023
Mladší žactvo – Stará Boleslav 21. 4. 2023
Mladší žactvo – Stará Boleslav 21. 4. 2023
Mladší žactvo – Stará Boleslav 21. 4. 2023
Mladší žactvo – Stará Boleslav 21. 4. 2023
Mladší žactvo – Stará Boleslav 21. 4. 2023
Duhové závody – Líbeznice 16. 4. 2023
Duhové závody – Líbeznice 16. 4. 2023 – Starší přípravka
Duhové závody – Líbeznice 16. 4. 2023 – Mladší přípravka
Duhové závody – Líbeznice 16. 4. 2023 – Mladší přípravka
Duhové závody – Líbeznice 16. 4. 2023 – Starší přípravka
Duhové závody – Líbeznice 16. 4. 2023 – Mladší přípravka
Duhové závody – Líbeznice 16. 4. 2023
Sabina Horáková a Sofie Filípková 5. 4. 2023 (Vyškov) – Čokoládová tretra
Velikonoční hala – Jablonec 18. 3. 2023
Velikonoční hala – starší přípravka – Jablonec 18. 3. 2023
Olympáček 12. 3. 2023 – 2. místo Nikol Švermová (skok do dálky – mladší přípravka)
Olympáček 12. 3. 2023 – 2. místo Sabina Horáková (skok do dálky – starší přípravka)
Olympáček 12. 3. 2023 – starší přípravka
Oto Čech – 6. místo v anketě Nejúspěšnější sportovec Mělnicka roku 2022
HMČR staršího žactva – Jakub Lenoch – Ostrava 4. 3. 2023
Jablonec 16. 2. 2023 – Anne Kučera, Sofie Jarková, Ema Studená
KP jednotlivců mladšího žactva v hale – Magda Kučerová – 3. místo (skok do výšky) – Praha 12. 2. 2023
KP jednotlivců mladšího žactva v hale – Vít Vokoun – 1. místo (skok daleký) – Praha 12. 2. 2023
Jakub Lenoch – Mistrovství Vysočiny 29. 1. 2023
« z 2 »
« z 2 »
Tereza Kučerová 5. místo (200 m) Čokoládová tretra 2017
Kutná Hora 09/2017
Slavnostní otevření stadionu po rekonstrukci 04/2016
Slavnostní otevření stadionu po rekonstrukci 04/2016
Soustředění Kolín 2016
Soustředění Kolín 2016
Houšťka 7. 5. 2015
Houšťka 7. 5. 2015
Houšťka 19. 6. 2015
Soustředění Poslův Mlýn 08/2015
Soustředění Poslův Mlýn 08/2015
Soustředění Poslův Mlýn 08/2015
Rekonstrukce stadionu 09/2015
Rekonstrukce stadionu 09/2015
Rekonstrukce stadionu 09/2015
Rekonstrukce stadionu 09/2015
Rekonstrukce stadionu 09/2015
Rekonstrukce stadionu 09/2015
Rekonstrukce stadionu 09/2015

© 2023 Atletický oddíl TJ Neratovice