• VZ Strahov – 17. 2.

  V sobotu 17. února se někteří naši atleti zúčastnili veřejných závodů v hale na Strahově. Výsledky naleznete zde.


 • HMČR ve vícebojích – Kuba Lechoch skončil na devátém místě

  Od 9. do 12. února proběhlo v Praze na Olympu halové mistrovství ČR ve vícebojích. Naše barvy hájil v kategorii dorostenců Kuba Lenoch a i když patřil ve startovním poli k těm mladším, skončil nakonec na pěkném devátém místě. Kompletní výsledky.


 • KP mladšího žactva

  V sobotu 20. ledna proběhl v Praze na Olympu další krajský přebor, tentokrát mladšího žactva. Náš oddíl nakonec reprezentovalo 9 závodníků, kteří si udělali spoustu osobních rekordů a i když patřili ve startovním poli k těm mladším, tak se ve velkém počtu startujících neztratili. Výsledky.


 • Novoroční hala mláděže v Jablonci s naší účastí.

  Několik našich mladších žákyň a žáků závodilo o víkendu v Jablonci nad Nisou, kde se uskutečnila Novoroční hala mládeže. Pro všechny to byla příprava na krajské přebory, které se uskuteční už tento týden. Závody se vydařily a každý odjížděl s nějakým tím osobákem. Výsledky.


 • KP dorostu a staršího žactva. Kuba Lenoch stříbrný v dálce.

  O víkendu 13. a 14. ledna proběhly v hale ve Stromovce hned dva krajské přebory našeho kraje. V sobotu se představil v kategorii dorostu Kuba Lenoch, který vybojoval stříbro v dálce a bronz na 60m/př. V neděli pak závodilo starší žactvo, kde jsme měli početnější zastoupení a i když naši atleti tentokrát na medaile nedosáhli, tak předvedli kvalitní výkony a odvezli si i spoustu osobáků. Kompletní výsledky: dorost, starší žactvo


 • Krajské přebory a další halové závody již tento týden

  Už tento víkend bude mít starší žactvo a dorost halové přebory Středočeského kraje.

  V sobotu 13. 1. to budou v hale ve Stromovce přebory starších kategorií, kde se mezi dorostenkami představí naše Ema Vyšínská (400m a 800m) a v kategorii dorostenců, náš v součastnosti nejlepší atlet, Kuba Lenoch, který bude závodit hned v pěti disciplínách (60m, 60m/př., výška, dálka, koule). Průběžné výsledky můžete sledovat zde.

  Hned v neděli 14. 1. proběhne ve stejné hale přebor staršího žactva, kde budeme mít početnější zastoupení. Bojovat o přední umístění budou Zuzana Coufalová, Sofie Štrymplová, Alice Trédlová, Klára Vokáčová, Vít Vokoun, Dušan Zamboj, Martin Zeman, Josef Pittner, Magdaléna Kučerová. Výsledky budou dostupné zde.

  Mladší žactvo bude mít své krajské přebory až o týden později a tak si někteří pojedou o tomto víkendu zazávodit do Jablonce, kde se bude konat Novoroční hala mládeže. V Jabonci bude závodit Ema Studená, Melánie Šamšová, Amálie Kučerová a David Kulda. Výsledky těchto závodů bude možné najít zde.

  Všem budeme držet palce!!!© 2023 Atletický oddíl TJ Neratovice