• Neratovická míle a čtyřboj pro děti už 21. 4. 2024

  V neděli 21. 4. se uskuteční další ročník Neratovické míle o pohár starosty a v rámci tohoto závodu znovu také atletický čtyřboj pro děti (běh na 60m, skok daleký z místa, hod raketkou a běh na 200m).

  Přihlášky a další informace.


 • Kuba lenoch má bronz z MČR žáků

  Kuba Lenoch si odváží z MČR žáků nový osobní rekord a bronzovou medaili z běhu na 100 m/př. Ve skoku do dálky se probojoval do užšího finále a šestým pokusem vybojoval 5. místo. Naše Ema Vyšínská doběhla v rozběhu na 800 m na 3. nepostupovém místě a celkově obsadila 15. přícku. Oběma gratulujeme. Kompletní výsledky.


 • MČR žáků (Jakub Lenoch a Ema Vyšínská) – Břeclav

  Jakub Lenoch a Ema Vyšínská se budou o tomto víkendu závodit na MČR žáků v Břeclavi. Jakub se představí na 100 m/př. a v dálce a Ema v běhu na 800 metrů. Držte palce!!! Časový pořad. Výsledky.


 • 4. kolo KPD přípravek – Čelákovice

  V pátek 8. 9. probéhlo 4. kolo KPD přípravek v Čelákovicích. K vidění bylo spousta dobrých výkonů a osobních rekordú. Naše družstvo A skončilo znovu na 2. místě a těšíme se na finále KPD, které bude už za dva týdny v Berouně. Naše druhé družstvo, složené zejména z ročníkově mladších závodnic, skončilo na 17. místě. Výsledky.


 • EKAG 2023 – Brno

  18. ročník tradičních mezinárodních závodů mládeže EKAG (European kids athletics games) se konal od 2. 9. do 4. 9. v Brně. V letošním roce se těchto závodů zúčastnilo přes dva tisíce mladých atletů a atletek z více než dvaceti zemí. Tak jako v minulých letech, tak také v letošním roce starovalo na EGAPu také několik našich závodníků. Na 5. místě v hodu kriketovým míčkem skončila Sofie Filípková, 8. místo vybojoval Vítek Vokoun v dálce a do finále B se na 100 metrů překážek probojoval Martin Zeman. Ale ani ostatatní naši závodníci se v mezinárodní konkurenci neztratili a vybojovali pěkná umístění a někteří posunuli své osobní rekordy zase o kousek dál. Výsledky.


 • 4. kolo KDP družstev ml. žáků

  Dnes (1. 9.) se uskutečnilo ve Staré Boleslavi 4. kolo KPD mladších žáků. Více se dařilo našim děvčatům, která skončila celkově na pěkném 3. místě. Výsledky.


 • Kemp vítězů znovu v Neratovicích

  Kemp vítězů o letošních orázdninách znovu také v Neratovicích. A to rovnou 2x. První se uskutečnil na začátku července a druhý na začátku srpna. V rámci kempů se děti setkaly s několika bývalími skvělými atlety. Na prní turnus přijela děti potěšit skvělá překážkářka Denisa Helceletová a na srpnový turnus dorazil vynikající oštěpař Petr Frydrych. Několik fotografií z obou turnusů naleznete v naší fotogalerii a na našem instagramu.

  Kemp vítězů – srpen 2023
  Kemp vítězů – červenec 2023


© 2023 Atletický oddíl TJ Neratovice