• Čokoládová tretra 2023 s účastí našich atletek

  Také letos měla Neratovická atletika zastoupení v semifinále Čokoládové tretry, které se v pondělí 26. června  konalo v Ostravě. Do semifinále se letos probojovala Sabča Horáková (v běhu na 300 metrů a v hodu raketkou) a  Sofča Filípková (v hodu raketkou). Přestože holky předvedly kvalitní výkony, tak to tentokrát bohužel na postup do úterního finále ani jedné nestačilo. Výsledky. Fotografie jsou dostupné v naší fotogalerii a na Instaramu.


 • Kuba Lenoch součástí vítězného týmu Středočeského kraje

  Kuba Lenoch byl v neděli 25. 6. ve Staré Boleslavi součástí vítězného týmu Středočeského kraje na mezikrajovém utkání družstev staršího žactva. Výsledky. Fotografie jsou dostupné v naší fotogalerii a na Instaramu.


 • Krajský přebor ve vícebojích mladšího žactva

  V pátek se ve Staré Boleslavi konal Krajský přebor ve vícebojích mladšího žactva. kde startovalo také 14 našich závodníků. Přestože to pro většinu byl vůbec první absolvovaný víceboj, vedli si velmi dobře. Vít Vokoun nakonec vybojoval zlato a na stupně ho doprovodil Robin Čechlovský, který bral bronz. Z našich děvčat byla nejlepší Anna Prošková, která skončila pátá. Výsledky.


 • 3. kolo družstev přípravek

  V pátek 23. června proběhlo v Čelákovicích poslední předprázdninové kolo družstev přípravek. Naše družstvo A skončilo i přes problémy ve štafetě, kdy jim upadl kolík, celkově na skvělém druhém místě. Další naše družstvo bylo složeno zejména z mladších holek a skončilo na 18. místě. Výsledky.


 • Naše družstvo obsadilo 2. místo v soutěži přípravek

  Naše přípravky se v rámci projektu Atletika pro děti zábavně a hravě zapojily celostátní soutěže pořádané Českým atletickým svazem a v konkurenci 101 oddílů nakonec skončila naše přípravka na skvělém druhém místě. Více informací je možné najít zde.


 • 2. kolo družstev přípravek – Nehvizdy

  V pátek 2. 6. 2023 proběhlo druhé kolo družstev přípravek v Nehvizdech. Tentokrát jsme postavili dvě družstva, lepší z našich družstev skončilo na 2. místě a druhé družstvo složené zejména z našich nejmladších obsadilo 16. místo. Fotografie v naší fotogalerii a na našem InstagramuKompletní výsledky.© 2023 Atletický oddíl TJ Neratovice