• Kuba Lenoch vyhlášen nejlepším atletem letošního roku TJ Neratovice

  Včera proběhlo na našem stadionu tradiční ukončení sezóny. V rámci této akce proběhlo také ocenění nejúspěšnějších atletů a družstev letošní sezóny. Nejlepším atletem našeho oddílu se pro letošní rok stal jednoznačně Jakub Lenoch, který získal nejen medaile na přeborech Středočeského kraje, ale stal se také mistrem České republiky ve víceboji starších žáků a k tomu přidal ještě bronz z běhu na 100 m/př. Mezi další oceněné patřili např. Evelína Samková (2 x zlato na KP ml. žákyň), Anna Prošková (zlato na KP ml. žákyň), Vítek Vokoun (2 x zlato na KP ml. žáků), Hana Krátká (bronz na KP ml. žákyň), Magdalena Kučerová (bronz na KP ml. žákyň), Ema Vyšínská (bronz na KP st. žákyň a 15. místo na MČR). Dále byla oceněna stříbrná štafeta z KP ml. žákyň (Anna Prošková, Evelína Samková, Zuzana Coufalová a Magdalena Kučerová). Svoji cenu si převzalo také družstvo starší přípravky, které získalo na KP družstev bronzovou medaili (Sabina Horáková, Amálie Kučerová, Anne Kučera, Eliška Beranová, Melanie Šamšová, Sofie Filípková, Ema Studená, David Kulda, Jan Šverma a Tobiáš Stupka). Nezapomnělo se ale ani na závodníky a závodnice, které letos dosáhly týmových úspěchů v dresech jiných oddílů (např. Josef Pittner, Martin Zeman, Nikola Nováková, Kateřina Kučerová …).

  Poděkování si ale zaslouží všechny děti, které celý rok poctivě trénovaly a samozřejmě trenéři, kteří se po celý rok dětem věnovali.


 • Výsledky úterních a čtvrtečních oddílových závodů

  V úterý a ve čtvrtek jsme přádali oddílové závody a zde se můžete podívat na výsledky.

  Výsledky úterních závodů

  Výsledky čtvrtečních závodů


 • Naše přípravka si odváží z krajského finále bronz

  Naše družstvo starší přípravky vybojovalo v neděli v krajském finále v Berouně bronzovou medaili. Výsledky.


 • Mladší žákyně 9. ve finále A družstev Středočeského kraje

  Naše družstvo mladších žákyň soutěžilo v sobotu v Kutné Hoře ve finále A družstev Středočeského kraje a skončilo na 9. místě. Výsledky.


 • Pozvánka – Vrhačský trojboj a Českobrodská laťka, Svatováclavský běh

  23. 9. 2023 – Vrhačský trojboj a Českobrodská laťka – propozice

  28. 9. 2023 – Svatováclavský běh – propozice


 • Kuba lenoch má bronz z MČR žáků

  Kuba Lenoch si odváží z MČR žáků nový osobní rekord a bronzovou medaili z běhu na 100 m/př. Ve skoku do dálky se probojoval do užšího finále a šestým pokusem vybojoval 5. místo. Naše Ema Vyšínská doběhla v rozběhu na 800 m na 3. nepostupovém místě a celkově obsadila 15. přícku. Oběma gratulujeme. Kompletní výsledky.© 2023 Atletický oddíl TJ Neratovice