• Pozvánka – Vrhačský trojboj a Českobrodská laťka, Svatováclavský běh

23. 9. 2023 – Vrhačský trojboj a Českobrodská laťka – propozice

28. 9. 2023 – Svatováclavský běh – propozice

• Kuba lenoch má bronz z MČR žáků

Kuba Lenoch si odváží z MČR žáků nový osobní rekord a bronzovou medaili z běhu na 100 m/př. Ve skoku do dálky se probojoval do užšího finále a šestým pokusem vybojoval 5. místo. Naše Ema Vyšínská doběhla v rozběhu na 800 m na 3. nepostupovém místě a celkově obsadila 15. přícku. Oběma gratulujeme. Kompletní výsledky.

• MČR žáků (Jakub Lenoch a Ema Vyšínská) – Břeclav

Jakub Lenoch a Ema Vyšínská se budou o tomto víkendu závodit na MČR žáků v Břeclavi. Jakub se představí na 100 m/př. a v dálce a Ema v běhu na 800 metrů. Držte palce!!! Časový pořad. Výsledky.

• 4. kolo KPD přípravek – Čelákovice

V pátek 8. 9. probéhlo 4. kolo KPD přípravek v Čelákovicích. K vidění bylo spousta dobrých výkonů a osobních rekordú. Naše družstvo A skončilo znovu na 2. místě a těšíme se na finále KPD, které bude už za dva týdny v Berouně. Naše druhé družstvo, složené zejména z ročníkově mladších závodnic, skončilo na 17. místě. Výsledky.

• EKAG 2023 – Brno

18. ročník tradičních mezinárodních závodů mládeže EKAG (European kids athletics games) se konal od 2. 9. do 4. 9. v Brně. V letošním roce se těchto závodů zúčastnilo přes dva tisíce mladých atletů a atletek z více než dvaceti zemí. Tak jako v minulých letech, tak také v letošním roce starovalo na EGAPu také několik našich závodníků. Na 5. místě v hodu kriketovým míčkem skončila Sofie Filípková, 8. místo vybojoval Vítek Vokoun v dálce a do finále B se na 100 metrů překážek probojoval Martin Zeman. Ale ani ostatatní naši závodníci se v mezinárodní konkurenci neztratili a vybojovali pěkná umístění a někteří posunuli své osobní rekordy zase o kousek dál. Výsledky.

• 4. kolo KDP družstev ml. žáků

Dnes (1. 9.) se uskutečnilo ve Staré Boleslavi 4. kolo KPD mladších žáků. Více se dařilo našim děvčatům, která skončila celkově na pěkném 3. místě. Výsledky.